Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

kontakt

vymena zbozi

doprava zdarma

registrace

velikost prstenu


Recenze
Ověřené recenze našich zákazníků z Heureka.cz

recenze heureka


Heureka.cz

Heureku není třeba dlouze představovat.  Jedná se o interaktivního nákupního rádce a srovnávače cen na internetu.

Heureka patří mezi 10 nejnavštěvovanějších webů v Česku.

Heureka je největší nezávislý nákupní portál, kde se zákazníci mohou pomocí ověřených recenzí vyjádřit k uskutečněnému nákupu.

Náš e-shop nemá možnost do recenzí zasahovat a jakkoliv je měnit.

 

Hodnocení e-shopu službou „Ověřeno zákazníky“

Certifikát „Ověřeno zákazníky“ je v dnešním internetové světě hodnocením téměř nejvyšším.

Toto ocenění uděluje Heureka na základě posouzení mnohem více aspektů než jen ceny a jeho získání předchází obdržení vyplněných dotazníků pouze od uživatelů, kteří v obchodě nakoupili.

Cílem zaslání dotazníku je získání skutečně ověřených a objektivních názorů na obchod jako takový.

Do celkového hodnocení se zohledňuje přehlednost stránek, dodací lhůty, kvalita dopravy zboží, řešení reklamací, cena, zkušenosti s obchodem i celková spokojenost.

Certifikát „Ověřeno zákazníky“ není doživotní záležitost. Stačí několik ne zcela spokojených uživatelů a je odebrán.

 

 

Pečeť Garance nákupu

Pečeť „Garance nákupu“ je udělována takovému obchodu, který vlastní ocenění „Ověřeno zákazníky“.

Heuraka prověří služby  a  společně s objektivními názory konečných zákazníků vyhodnotí e-shopy, u kterých se nebojí ručit za kvalitu a garantovat spokojenost s nákupem.

V rámci této pečetě je Heurekou ručeno za bezpeční Vašich peněz, za vyřešení stížností a komplikací při doručení zboží, za obdržení zboží za potvrzenou cenu, v případě reklamace za pomoc s vyřízením, za vrácení zboží do 3 měsíců a v neposlední řadě ručí za to, že nenakoupíte u podvodníka.

V případě, že bychom se sami nepostavili k vzniklé situaci čelem a musela by se Heureka do řešení zapojit, mělo by to pro náš obchod neblahé následky. Okamžitě bychom přišli o certifikát „Ověřeno zákazníky“ i pečeť „Garance nákupu“ a dále bychom se museli zodpovídat.

Náš obchod vlastní tuto pečeť, což vypovídá o kvalitě obchodu jako takového a především o maximální spokojenosti našich zákazníků.